Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Po zakupie odpowiedniego sprzętu AGD nadszedł czas wyboru elektryka, który wykona podłączenie płyty indukcyjnej, montaż płyty ceramicznej, czy też podłączenia  kuchenki elektrycznej. Czasem zdarza się awaria urządzeń i producent wysyłając serwis techniczny żeby uznał reklamację w pierwszej kolejności sprawdza kto podłączył urządzenie. Podłączenie powinien wykonać elektryk z uprawnieniami, podpisać się i podbić kartę gwarancyjną . montaz plyty kuchenki

Nasz wykwalifikowany elektryk Gdańsk posiada nie tylko uprawnienia elektryczne, ale również niezbędne materiały elektrotechniczne takie jak kable, puszki, złączki, końcówki, tulejki, gdyby zaistniała potrzeba ich użycia. Podczas wykonywania pracy jakim jest podłączanie sprzętu agd ( płyta indukcyjna, piekarnik do zabudowy, kuchenka elektryczna, płyta ceramiczna, piekarnik elektryczny, amica, elektrolux, bosch, czy inne ) zauważyliśmy, że nie każdy producent dołącza do urządzenia na przykład przewód. Kładziemy nacisk, aby samo podłączenie płyty indukcyjnej przebiegło szybko i sprawnie, bez niepotrzebnych opóźnień, spowodowanych na przykład brakiem puszki instalacyjnej.

Na pewno przed zakupem zadajemy sobie pytanie jakie urządzenie grzejne wybrać? Sam wygląd, czy funkcjonalność może przysporzyć sporo rozterek. Przecież mamy całe kuchnie wolnostojące płyta razem z piekarnikiem jak również kuchnie do zabudowy zintegrowane, czy zupełnie oddzielnie płyta i piekarnik do zabudowy. Mamy swobodny wybór; płyta indukcyjna amica, czy piekarnik elektryczny Bosch, pomóc mogą internetowe opinie producentów, fachowców, a najlepiej sprawdzić jakie opinie wystawiają sami użytkownicy.

podłączenie płyty indukcynej ceramicznej

Po wstępnej analizie wyglądu i zapotrzebowania do naszej kuchni powstaje kolejne pytanie, jaki rodzaj pola grzejnego wybrać? Elektryczne płyty grzewcze występują w rodzajach płyta indukcyjna, płyta ceramiczna i elektryczna płyta grzejna tak zwana żeliwna. Jest jeszcze płyta grzewcza kombinowana to znaczy elektryczno-gazowa.  Pokrótce  wady i zalety oraz różnice między płytą indukcyjną, a płytą ceramiczną są następujące. Jeśli bierzemy pd uwagę wygląd, to płyty nie różnią się , a istota tkwi w zasadzie działania . Niewątpliwą wadą płyty ceramicznej jest powolne stygnięcie pól grzejnych, więc istnieje ryzyko poparzenia, ale i tu producenci stosują świecącą diodę ostrzegawczą, która gaśnie jak temperatura pola spadnie do bezpiecznej. Taki efekt grzania nie występuje przy płytach indukcyjnych i tu jest podstawowa różnica. W tych rodzajach płyt ciepło wytwarzane jest dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej, jednak żeby można było korzystać z zalet tych płyt należy się zaopatrzyć w specjalny garnek ze stali ferromagnetycznej . O ile średnie zużycie energii w obu płytach jest porównywalne to czas gotowania , czy przyrządzania potraw jest prawie dwukrotnie krótszy przy płytach indukcyjnych.

kuchenka elektryczna Podłączenie płyty indukcyjnej przez elektryk Gdańsk jak i innych urządzeń AGD jest wykonywane bez ograniczeń, czyli wszystkie modele wszystkich znanych i mniej znanych producentów: amica, bosch, electrolux, beko, indesit, aeg, samsung, whirlpool, candy, ikea, gorenje, grundig, miele, mpm, siemens, solgaz, teka, hotpoint-ariston, indesit, akpo, sharp, akpo, concept, ravanson, bejublad, daglig, smaklig, otrolig .

 

Szybki kontakt:

telefon do elektryka: 692 765 575

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.